Bu site yetişkinlere yönelik bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Kısa Filmler 3L'abandon (1996)

1996 Belçika yapımı filmimizin süresi ise 7 dk.

Toplam süresi 7 dk olan film, insan ömrünün de kısa sürede ne kadar alt üst olabileceğini gösteriyor. Adını Türkçe'ye İHMAL olarak çevirebileceğimiz film en ufak ihmalin bile nelere mâl olabileceğini acımasızca gözümüze sokuyor. Mutlaka izleyin korunmasız ilişkiden kaçının, kondom kullanın, kullanılmasını teşvik edin.

imdb puanı 5.4 olan filme benim puanım ise 8.Boygame (2013)

2013 İsveç yapımı filmin süresi 15 dk.

Kanka seviyesinde arkadaş olan elemanlarımız "erken boşalmayı nasıl önleyebiliriz" diyerek birbirlerini eğitmeye karar verirler. (yersen) "Okulumda taş gibi oğlan var ama nasıl götürebilirim?" sorusuna güzel bir taktik verebilirler (lol) Elemanlar eşcinsel mi değil mi siz karar verin ama benim kararım en azından birisi öyle :P

imdb puanı 5.2 olan filme benim puanım ise 8.Cappuccino (2010)

2010 İsviçre yapımı filmin süresi 16 dk.

Filmi izlerken okul yıllarınıza gidip "bu beni anlatmış" diyebilirsiniz. Jeremy çoğu eşcinsel gibi okuldaki straight arkadaşına aşık. Öyle ki duştaki oynaşmalarında bile (tabii ki kendisiyle) onu düşlüyor. Sınıftaki hallerini görüp "aynı ben demiştim size" diyebilirsiniz. Fakat bu düş nereye kadar sürecek? İzleyin efenim.

Filmin imdb puanı 5.8 iken benim puanım ise 9.Blokes (2010)

2010 Şili yapımı filmin süresi 15 dk.

Cinselliği yeni yeni keşfeden elemanımız karşı bloktaki oğlanı istemsizce dikizlemektedir. (Bildiğin biri teşhirci biri gözlemci lol) Yalnız otobüsteki karşılaşmalarındaki oyunculuk ve hissedileni seyirciye yansıtma muhteşem. Savaş ortamında karşılıklı ışık oyunlarının sonu acaba nereye varacak? 

imdn puanı 5.5 olan filme benim puanım ise film sonunda "iyi bok yedin evladım" diyerek 7.

iyi seyirler.O Gay Ben de Blog Yazarı

1 yorum:

  1. Filmin kısası iyidir, başka şeylere zaman kalır. :)

    YanıtlaSil

Yaz yaz için de kalmasın