Bu site yetişkinlere yönelik bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Kısa Filmler 6
G O'Clock (2016)

2016 İngiltere yapımı filmin süresi 10 dk.

Filmin başında "18 yaşından küçükler için uygun değildir" uyarısını yapmamız gerekiyor ki 10 dk içerisinde yemedikleri nane kalmıyor lol. Konulu porno (yersen). Konunun özü uyuşturucu / keyif verici maddelerden uzak durun.

Filmin imdb puanı 6 benim puanım ise de yine 6.
Al Otro Lado (2017)

Bir diğer ismi "The Other Side" olan 2017 Meksika yapımı bu filmimizin süresi ise 15 dk.

Toplu taşıma aracında göz kaçırma ile başlayan tanışmanın eşcinsel aşka dönmesi ve bu aşkın üzerine karabasan gibi çökecek olan bir baba. 15 dk' nın sonunda ekrana bakıp kalacağınız garantisini vererekten izlemenizi tavsiye ediyorum.

imdb puanı 7.2 olan filme benim puanım ise 8
Petit Homme (2014)

2014 yılı İsviçre ve Fransa ortak yapımı olan filmimizin süresi tatmin edecek şekilde uzun ki 30 dk.

Jokey okulunda eğitim alan David' in (Küçük adam Thomas Doret :P) okul arkadaşına olan hayranlık, kıskançlık ve tanımlayamadığı yakınlık ile alakalı bu filmi izlerken keyif alacağınızdan eminim. Direkt "eşcinsel bir yakınlaşma" söz konusu olmasa bile yakınlaşmanın platonik ve adı konulamayan bir duygu yoğunluğu taşıdığı gözlerden kaçmasa gerek.

imdb'den 6.4 alan bu filme benim puanım ise 6
Utopies (2012)

2012 Fransa menşeili bu filmin süresi 22 dk.

Herkesin kendi kafasında yaratmış olduğu bir ütopyası vardır. Bazen öyle hayallere dalarız ki tam ayaklarımız yerden keslildiği anda kendimizi yatağımızda yorganın altında acıtıcı bir gerçeklikle yatar buluruz.

Thomas, kendi cinsine karşı olan hislerinin adını tam olarak koyamamakla birlikte yine de bir arayış ve keşif içerisindedir. Her ne kadar mahallenin zorbaları tarafından homofobiye maruz kalsa da karşısına çıkan kişi ile kendini bulacak ve homofobik yaklaşımlara aldırış etmeyecek midir? İzleyin görün hıh.

imdb puanı 6.3 olan filme benim puanım ise 5.

iyi seyirler.

Bu blogta tanıtımı yapılan tüm LGBT içerikli filmlerin Türkçe altyazıları mevcuttur. Gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz.


O Gay Ben de Blog Yazarı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yaz yaz için de kalmasın