Bu site yetişkinlere yönelik bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Kısa Filmler 7
O Porteiro do Dia (2016)

Blogtan ziyade filmler bloguna evrilmesine çok az kalan blogumda sizler için kısa filmleri tanıtmaya devam ediyorum. E eşcinsel blogunda da elbette eşcinsel içerikli filmlere yer vereceğim değil mi lol.

2016 Brezilya yapımı filmimizin süresi 25 dk.

Diğer bir ismi de "The Daytime Doorman" olan filmimizdeki başrol kahramanımız aklına koyduğu hetero erkeğimizi götürme niyetinde ve bu emeline ulaşabilmenin yollarını arıyor. Ama o kişinin hetero olup olmadığına varın siz karar verin bana soracak olursanız eşcinselliğini bastırmış bir ovlan. 
Postmortem (2005)

2005 ABD yapımı filmin süresi 16 dk.

Looking dizisindeki Dom Bazaluzzo karakterine can veren Murray Bartlett' in genç halini izlemek isteyenler bu filme atlayabilirler.

Ayrılmalarının üzerinden belli bir süre geçtikten sonra bir kafede tekrar buluşan eşcinsel sevgililerin geçmişi ve şimdiyi tartışmalarını birlikte izliyoruz. Sözün özü aşkınıza sahip çıkın hıh.

imdb puanı 5.2 olan filme benim puanım ise 5.

Zucht (2007)

2007 Hollanda yapımı filmin süresi 10 dk.

Cinselliğimizi keşfederken bir çoğumuzun rol modeli ya da hayranı olduğu birileri olmuştur. Hiç olmasa bile kesin bir ünlüye kafayı takmış olabilirsiniz benim bir aralar leonardo di caprio idi lool. 

Efenim Eric'inde bu keşif sırasında sizi geçmişinize götüreceği kesin.

imdb den 5.9 alan filme benim puanım ise 5.
The Closet (2008)

2008 ABD yapımı filmimizin süresi 4 dk.

Filmin süresi sade 4 dk ama bu 4 dakikaya dünyanın hissini sığdırmışlar. Uzun metrajlı bir film bile olabilirdi. Çocukluğunda homofobiye maruz kalan yaşlı bir eşcinselin yaşadığı bir olay karşısında geçmişine gitmesi, kaybolan yıllar, aşklar ve geçmiş ile günümüz.

imdb den 7.4 alan filme benim puanım ise 7.

Bu blogta tanıttığım her filmin Türkçe altyazısı Türkçe altyazı sitelerinde mevcuttur.


O Gay Ben de Blog Yazarı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yaz yaz için de kalmasın