Bu site yetişkinlere yönelik bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Kısa Filmler 14
I Want Your Love (2010)

2010 ABD yapımı filmin süresi 14 dk.

Ama ne 14 dk. Adamlar bildiğin sanatsal kısa film çekiyoruz diyerek konulu porno çekmişler lol. Filmin başında +18 yaş grubuna hitabediyor demeden edemicem. Her gayin yine gay bir kankası vardır olmuştur değil mi? Peki hiç aklınızdan "acaba birlikte yatsaydık nasıl olurdu?" diye bir soru geçti mi?

Geçti veya geçmedi bilemem işte film onun üzerine.

imdb den 5.9 alan filme benim puanım iseee 6.
Triple Standard (2010)

2010 ABD yapımı filmin süresi 20 dk.

Filmin başlığından da anlaşılacağı üzere basketbol takımı ve olay bunların soyunma odaları ve duş kabinlerinde başlıyor. Evet homoerotizm dozajı yüksek. Homofobik tavırları ile ortalığı ayağa kaldıran Crim oyuncu arkadaşı D. ile aynı evi paylaşmaktadır. (!) Ama Crim kendince "gay" değildir. Tabii yersen.

imdb puanı 6 olan filme benim puanım ise 8.
Wastelands (2013)

2013 Hollanda yapımı filmin süresi 14 dk.

Marc ile Olaf sağlam iki arkadaş ama Marc'ın Olaf'a olan duyguları farklı. Hepimizin platonik aşkları olmuştur değil mi? Marc ise bunu bir adım ileri götürüyor ve Olaf ile sanki sevgiliymişcesine hayaller kuruyor taa ki çölde kaldıkları gecenin sabahına kadar?

Ne kaddar da gizemli anlattım :D

imdb den 6.2 alan filme benim puanım ise 6.

Une Rose Entre Nous (1994)
(A Rose Between Us)

1994 Fransa yapımı olan filmin süresi 27 dk.

Aramızda bi gül. 1994 yılından bir film. Fransa da bir bayan kuaför dükkanı ve orada çalışan iki delikanlı aralarında gelen müşterileri götürüp götürememe yarışı yapıyor yanlız bir farkla birisi "gay". 

Gay olan kuaför çırağımız diğer çırak arkadaşından da hoşlanıyor olsa gerek ki onun da "eşcinsel bir ilişki yaşamasını" istiyor. Bakalım bu isteği yerine gelebilecek mi?

imdb den 6.5 alan filme benim puanım ise 6.


O Gay Ben de Blog Yazarı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yaz yaz için de kalmasın