Bu site yetişkinlere yönelik bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Kısa Filmler 19
Kompisar (2007)

2007 İsveç + Norveç ortak yapımı filmin süresi 21 dk.

Aynı daireyi paylaşmaya karar veren iki arkadaşın aralarındaki tek fark birinin diğerine olan platonik aşkıdır. Aynı evde yaşamak ona yakın olmak gibi bazı güzel anları yanında getirse de zamanla yaşamına dahil oldukça acı verecektir. Bakalım bu işin sonu nereye gidecek?

imdb den 4.9 alan filme benim puanım ise 9.
Doorman (2006)

2006 ABD yapımı filmin süresi 17 dk.

Bir apartmanda hem resepsiyon hem de kapıcı işlerini yapan kahramanımız apartmana gelen genç bir öğrenci ile ilginç bir olay yaşar ve bunun üzerine bir arayış içerisine girer. Hem kabullenme hem reddetme aşamasındaki kapıcımız bakalım bu git-geller sonucu kendini nasıl bir durumda bulacaktır?

imdb den 5.8 alan bu filme benim puanım ise 7.
O Melhor Amigo (2013)
(The Best Friend)

2013 Brezilya yapımı filmin süresi 18 dk.

Bugün de hep platonik aşklardan gidiyoruz ki maalesef biz eşcinsellerin en çok kapılıp gittiği ve dert yandığı konulardan birisi de bu platonik aşk olayı zaten. Blogumda da sıkca bahsetmiştim.

Filmimizde ise iki arkadaş birlikte sahil kenarında takılmaktadırlar yine tek bir fark biri diğerine platonik olarak aşık :). Bakalım bu durum iki arkadaşın ilişkilerini nasıl bir noktaya sürükleyecek?

imdb den 5.2 alan filme benim puanım ise 8.


Touch (2014)

2014 Belçika yapımı filmin süresi 10 dk.

Eveeettt başroldaki arkadaşımız evli ve fırsat buldukça eşcinsel porno filmlerini izleyerek tatmin olmaktadır. Taa ki eşine yakalanana kadar? 

Sonrasında ise bir bocala, bir sorgulama ve sonuç eşe söylenen "Artık sana yalan söylemeyeceğim." cümlesi ki ne kadar doğru tartışılır?

imdb den 26 kişinin oyu ile 3.7 alan filme ben de bi 4 vereyim olsun bitsin.


O Gay Ben de Blog Yazarı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yaz yaz için de kalmasın