Bu site yetişkinlere yönelik bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Kısa Filmler


Bildiğiniz üzere LGBT içerikli filmlerin yanında hatırı sayılır sayıda kısa metrajlı filmler de çekiliyor. Adamlar 90 dk' da verilmek isteneni max. 15 - 20 dk' da veriyor :P Bende izlemiş olduğum kısa filmlerin herbiri için ayrı ayrı başlık açmaktansa tek seferde tanıtayım dedim. Buyrun bakalım;1992 (2016)

2016 Fransız yapımı bu filmimizin süresi 25 dk. 

Babası ile yaşayan Martin elinde bir kamera etrafında ne var ne yok çekmektedir. Aynı zamanda eşcinsel olan Martin'in kendini keşfedişine de şahit oluyoruz. Kendine güvenen ve cesur hamleleri karşısında da şaşırmamak elde değil :P. Bakalım kamerası Martin'in başına daha neler açmış olabilir?

Filmin imdb puanı 6.7 benim puanım ise 9
My Name is Love (2008)

2008 İsveç yapımı bu filmin süresi 20 dk.

Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilen filmin konusu biraz can sıkıcı. Eşcinsel olan Love isimli gencimiz kız arkadaşı ile takılmaktadır. İçkinin ve eşcinsel duygularının verdiği gazla kendini bir arayış içerisinde bulur. Maalesef bulduğu kişi evli bir straight'dır. (yersen) Bu sözde straight arkadaşımız "en azılı homofobikler eşcinseller arasından çıkar" cümlesinin altını çizercesine homofobilk bir eşcinseldir. (sonradan bunu anlıyoruz)

Filmin imdb puanı 5.0 benim puanım ise 9
The Morning After (2012)

2012 İngiltere yapımı bu filmin süresi ise 15 dk.

Sırf baş roldeki elemanın sabah uyanıp işemeye gidip tekrar yatağa girdiği ahnesi için bile izlenir (pardon film tanıtıyorduk dimi kolonyamı getirin) 

Yine eşcinsel olan ama "acaba" diye gel-gitler yaşayan elemanımızın kendini keşfetmesini, yaşadığı gel-gitleri ve en sonunda da noktayı koyuşunu izliyoruz. Tabii neye karar verdi neye nokta koydu izleyin görün hıh. Ayrıca barda tanıştığı elemanın ise günümüz hornet ilişkilerine yakışır yaptığı hareket ise olayları cuk diye özetliyor.

Filmin imdb puanı 5.1 iken benim puanım ise yine 941 Sekunden (2006)

2006 Almanya yapımı film 4 dk' lık.

Platonik olarak aşık olduğunuz elemana kısa filmde geçen yöntemle yapışabilirsiniz -lol- bir iddaaya girin bişey edin bilemem artık. Filmde ise kısa süreli inatlaşmanın "sonucunu" izliyoruz. Ve evet 2 erkek daha iyi öpüşür hıh.

Filmin imdb puanı 6 benim de puanım 6

iyi seyirler, zahmet edip izlerseniz yorum yapmayı unutmayın ;)


O Gay Ben de Blog Yazarı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yaz yaz için de kalmasın