Bu site yetişkinlere yönelik bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Kısa Filmler 2
Protect Me From What I Want (2009)

2009 İngiltere yapımı filmin süresi 13 dk

İngiltere'nin Leeds şehrinde ailesi ile birlikte yaşayan Hindistanlı Saleem genellikle eşcinsellerin toplanıp buluştuğu noktaya gider ve içini yiyip bitiren bu duygularının cevabını arar ve bulur da. Kimi zaman gerilseniz de ki bu Saleem'den kaynaklı filmin son sahnesi / yaşattıkları ve size bıraktığı his oldukça gerçek izleyin ;)

Filmin imdb puanı 7.1 benim ise 10 efenim.

In the Closet (2008)

2008 ABD yapımı filmin süresi ise 15 dk.

Efenim başrollerde Sean Paul Lockhart oynuyor ki siz hepiniz çok iyi tanıyorsunuz di mi? (Aslında Brent Corrigan desem daha iyi tanımış olursunuz :P )

Brent ilk deneyimi yaşayacak genç delikanlı rolünde iken (yersen) eve getirdiği eleman ile yaşadığı deneyimi ve (Birisinin dışarı çıkması için diğerinin içeri girmesi gerekir) repliği ile birlikte film bitiyor izleyene ne veriyor ne anlatmak istiyor ben anlamadım :D Brent için izlenir lol.

Filmin imdb puanı 4.8 benim ise 5 (O da Brent'e)Freunde (2001)

2001 Almanya yapımı filmin süresi 21 dk.

Homofobi ile başlayıp kankalık müessesine uzanan yolda bu iki arkadaşın vakitlerini nasıl geçirdiklerini ve birbirleri üzerindeki keşiflerini izliyoruz.Eşcinsel olan karakterimiz duygularını gerçekten yaşarken diğeri daha çok piçlik ve ânı kurtarma peşinde gibi bilemedim izleyin.

imdb puanı 6.6 olan bu film benden ise 6 alıyor efenim. (kime neyse)
James (2008)

2008 İngiltere yapımı bu filmin süresi 17 dk.

Bugünki tanıtımlarımdan en önemli olanı bu olsa gerek. Zira problemli bir aile, sorunlu bir baba ve kendine baba şefkati (!) arayışına giren bir çocuk. Bu şefkati ise okul öğretmeninde bulmaya çalışıyor. 

Bu kısa filmi hem ailelerin hem de eğitimcilerin izlemesi gerek zira etrafınızdaki çocukların ne gibi sorunlar yaşadığını ve bu sorunlara nasıl yaklaşılması gerektiğini bilmeniz gerekiyor aksi halde çocuklar pedofili hastalarının kucaklarına istemeden de olsa itilmiş oluyor :/

filmin imdb puanı 6.0 benim ise 8

Bir daha ki film köşemizde görüşmek üzere iyi seyirler...


O Gay Ben de Blog Yazarı

2 yorum:

  1. türkçesini hatta ingilizce altyazılısını bile bulamıyorum arkadaş nerden buluyorsun

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Filmleri netten izlemiyorum direk bilgisayarıma indiriyorum torrentten. Türkçe altyazıları da turkcealtyazi.org adlı sitede mevcut ki benim de gönderdiğim altyazılar var. ;)

      Sil

Yaz yaz için de kalmasın