Bu site yetişkinlere yönelik bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

İçimden Anılar İle Yaptığım Sohbet
Selam;

Sevgili İçimden Anılar ile yaptığım sohbet ile ilgili merak uyandıran verdiğim spoilerlar çerçevesinde o gün geldi çattı :P Ben de sizi daha fazla bekletmeyeyim diyorum ve içeriğe geçiyorum demicem çünkü size ne kendi aramızda yaptığımız sohbetten :D


Neyse buyrun bakalım umarım hoşunuza gider ve zamanınızı çalmamış oluruz. (ben ve içimden anılar bilgilendirici bir şeyler çıksın diye zaman harcasın siz de okumayın oldu canım) (yeşiller şu anda eklenmiş iç seslerimdir :D)


------------------------------------------iyi akşamlar içimden anılarcım;

röportaj sırasında Göksel dinlememin bir sakıncası var mı? 

yok canım istediğini dinleyebilirsin :) (hımm oldukça rahat)

çok heyecanlıyım ya :D (duyanda ilklerini yaşayacak sanır ahaha :D)

zaten oldukça spontane gelişti bu sohbet olayı, ortada böyle bir şey yoktu, bu demek oluyor ki sorular şu anda aklıma ne gelirse o şekilde olur, kaç cm diye de sorabilirim akşam ne yedin diye de bilemicem artık :O

çok fenasın ama sen, okeyto başlayalım istersen müsait misin?

tamam tatlım başlayalım (böyle şeyler hadi başlayalım diye mi oluyor yahu, hımm bi dondurma versem, onu yalarken ağzında bi parça kalsa sonra saldırsam aaa dudağın kirlenmiş diye) öhüm iç sesimi duyma sen onlar parantez içi :D

hehehe tamam türk kahvesi içelim ama dondurma falan yemem 3 aydır spora gidiyorum. dikkat ediyorum yediklerime yani (yediklerim derken o.O)aaa ne güzel senin adına ve kendi adıma da tabii ve diğer gay arkadaşlar adına da çok sevindim :)) sen baklava yemeyerek baklava yap sonra başkaları senin baklavaları yesin :D
Bu arada Türk Kahvesini severim, sade ya da az şekerli, ya sen?

biraz zor o işler yani hemen olup bitmiyor kas olayları biraz zaman biraz sabır biraz da istikrar önemli. Az şekerli severim ben de.

haklısın mesela ben 3 kere başladım hepsi de 1 er ay sürdü :/

aslında yanında bir arkadaşın olsa idi  birbirinize gaz vererek daha çok istekle yapabilirdiniz

aynen badi olayı önemli ama arkadaş bulmak zor tabi, Kahve falına baktırır mısın peki? ya da senin öyle bir meziyetin var mı hazır kahve demişken?

Sınıf arkadaşım var hetero ve beni biliyor. onunla gidiyoruz eşlik ediyoruz birbrimize, fal baktırırım ayrıca çok güzel fal da bakarım lakin yakın bir arkadaşımın falında ölüm gördüm ve bir hafta sonra dayısını kaybetti diye bakmıyorum artık. tövbe ettim diyelim biraz klişe bir şey ama bakmak içimden gelmiyor artık açıkçası. 

fal tecrüben kötü olmuş tabii  :/ seni bilen hetero arkadaşına gelicez ilerleyen zamanlarda ;) röportajdan çok sohbet şeklinde gideceği için okuyucular seninle ilgili bilgileri satır aralarından alacaklar biraz soru cevap biraz sohbet havasında efenim umarım sıkılmazsınız (ben hangi ara sizli bizli oldum acaba) evet içimden anılarcım, neden içimden anılar? yaşanmışlıklar mı yoksa yaşanmasını istediklerin mi blog açarken ki düşüncelerin neydi ve neden blog açtın? 

blog açma konusunda bana ayrı bir ilham ya da olay olmadı da kelimelere sadakat'i bilirsin :) o benim yakın arkadaşımdır ve blog yazdığını biliyordum. bilgisayarımda günlük tarzı yazdığım şeyleri buralarda yazmak istedim. sadakat bu fikri vermişti yani. sağolsun iyi ki de bu fikri vermiş. çok rahatlıyorum yazınca. ne olursa olsun yazmak hoşuma gidiyor. biraz devrik yazarım çünkü aklımdan çok hızlı düşünceler gelip geçmekte olduğu için o an ne geldiyse hemencecik yazarım ve tekrardan okumam ve düzeltmem o yüzden yanlışlıklar ve düşük cümlelere rastlamışsındır sen de :) bloğun adını da içimden geçen her şeyi anlatacağım için İÇİMDEN ANILAR olarak düşündük işte :)

anladım, benim yazım tarzımda öyledir o an aklımdan ne geçiyorsa o, tekrar okumam pek, sanırım daha samimi oluyor öyle olunca (yersen :D) istanbul izmir Ankara gibi mimli kentlerimizin dışında yaşıyorsun bildiğim kadarıyla (ben gibi) İstanbul'da da okuyorsun sanırım (hiç bir şey bilmiyorum röportaja kalkıyorum te allam) sadete gelirsem efenim yaşadığın yer eksenli büyük şehirler dışında eşcinsel yaşamı nasıl? sen nasılsın? Nedir Ne  Değildir? (kazık)

İzmir'liyim ve İstanbul'da okuyorum. bunu ilk yazımda yazmıştım ama görmemişsin sanırım OGBD! Küçük şehirlerde eşcinsel yaşamın nasıl olduğunu okuduğum kadarıyla biliyorum. ama kendim gidip yaşamadığım asla kesin yargılar belirtecek bir şey söyleyemem ki.
*yaşamadığım için*Zor durumlar yaşandığı aşikardır ama

eneem İzmirli miydin sen? (adam resmen ezmiş beni aaa yeni farkettim hıh

evet, kesin! :)) kesin İzmirli :D (böyle de bir ucuz şarkı vardı evet hıh)

hımm İzmir'in kızları güzeldir mit'ine erkekleri de eklesinler bence ;) (okuyucu burada seni merak edecektir hak verecektir) (çaktırma :D)

heheheh evet merak etsinler :) gerçi profil fotom bana ait ama yüzüm görünmüyor :/
İzmir'de doğduğum için gerçekten çok mutluyum. İstanbul'da o kadar mutlu değilim o kadar çok eşcinsel olmasına rağmen hala yalnızım mesela :)

bilemem artık şu an kanlı canlı karşımdasın -aa lütfen kahvenden bi yudum daha al bitterini de ısır bakiim (gözleri dönen smiley sonra ben seni ısırıcam)  devam edelim ;)

evet edelim :)

evet ben de izmir i çok seviyorum yaşanılası kentlerin başında geliyor, istanbul ve görece olarak diğer büyük şehirlerde tüketim çılgınlığı, kolay ulaşım, her meyvenin tadına bakma aç gözlülüğü maalesef sadakat denen kelimenin içerisini boşaltıyor, yani sevgilisi olan çok şanslı ona sıkı sıkı sahip çıksın bunaltmasın ;)

evet büyük şehirlerde sevgili bulmak zor ama o sevgiliyle büyük şehirde yaşamak gayet kolay. İstiklal'de elele kolkola takılmak pekala mümkündür. 

çok haklısın en büyük handikapıda bu zaten :/ peki içimden anılarcım sana hep böyle hitap etmeyeyim istersen :D bana bir nick name söyler misin? "içimden" derken insanın içi şee oluyor öhüm :P

Sadakat konusunda ayrı bir yazı bile yazmıştım. İA diyebilirsin :) nick falan düşünmedim hiç
izmirli de :D

C sini de ben koyayım CIA olsun bari lol (ne kaddar ucuz bir espiri imiş şimdi farkettim)

hehehe uzunca söyle ne olacak ki :D

evet izmirlim, -şöle rahat uzan lütfen "yine blogumda yazdım" deme yolarım :P, eşcinsel kimliğinle barışık mıydın? değilsen nasıl barıştın hafiften biraz anlatsan tatlım artı aaa sıkıldım sonra devam edelim dersen de olur :/ malum işin gücün vardır tutmiim seni (kaçırmamak sıkmamak gerekir :D)

hayır sıkılmadım. cevaplayayım hemen güzelce :D

dur bi öpeyim madem bahanecek :*

ben üniversiteye başlarken tamamen heteroseksüel olmaya karar vermiştim. bir kız arkadaşım olacaktı evlenecektim vs vs bu tarz hayaller kurmuştum yani. hatta kız arkadaşım da oldu ama sevgili olma kısmında sadece el ele tutuşup yürüyorduk yani o içimdeki erkeklere karşı yanan ateşi söndüremedim hiç bir zaman. hep libidom yüksektir zaten bunun nedeni de biraz rahip gibi takılmamdır yani. kendimi kabullenmem biraz zor oldu ama İstanbul'da öğrenci olmak bu işi biraz hızlandırdı. ailemle olsaydım belki hala kendimi bastırıyor olabilirdim. (parantez açayım heteroseksüel olmaya karar vermiştim derken karar vermekle olunmadığının cinsel yönelimin bir tercih olmadığının farkında olmadığı yıllardan bahsediyor, yanlış anlaşılmasın okuyucu)

(biri dil altı hapımı getirsin libido falan)

orta okul yıllarımda da kötü bir olay yaşamıştım o yüzden de erkeklerden nefret ederdim ama hepsi geçiyor her şey geçiyor elbette. amaanın tansiyonun çıkmasın :)

evet o yüzden her zaman dediğimiz gibi üniversiteye gidin, hatta kendi ayaklarınız üzerinde durun ki daha berrak düşünebilesiniz, tansiyon mu sen bana yaşlı mı dedin (o.O) :O

eminim ki bu yazıları hala ergenlik çağında olan kardeşlerimiz de okuyacak ve onlar bilsin ki en önemli şey ekonomik özgürlük. o olmazsa hiç bir şey yapamayız yani birey olmanın tek şartı o bence -sen yaşlı değilsin ayrıca bebekimsin benim :) biblomsun :) (Ayta Sözeri'den duydum bu  kelimeyi)

aynen tatlım (bu tatlım balım canım peteyim laflarını pek sevmem aslında, ama samimi bulurum kişiyi karşındakine daha samimi gösterir, umarım sakıncası yoktur ya da rahatsız olmuyorsundur)

yok ben kolay kolay rahatsız olmam deli doluyumdur sorun yok :)

vıcık vıcık olmasın yani :/ peki, seni seven seni neden sevsin? ve neden sevmesin? kendine ayna tutar mısın?

kendime çok ayna tutarım diyebilirim. beni seven bir insan sadakatimi, şevkatimi sevebilir ama kıskançlığımı sevmez sanırım. bir tane sevgilim oldu onunla da kıskançlığım yüzümden ayrılmıştık. hala arkadaşız konuşuruz çok iyi bir insandır kendisi. hassas ve kırılgan olduğum için sevilmeyebilirim. ama şevkat ve güven veren biri olduğum içinde sevilesi biriyim bence :) yani ben, benim gibi birini bulsam evlenirdim :)))

vuhuuu güzeldi ;) sıcak oldu gibi sanki -aa rahat otur lüfen çıkar üstündekileri (dönen göz smileyi)

boxerla kalsam sorun olmaz demi öyle rahat ediyorum da 

aaaaaaaaaa, lütfen lüfen rahatına bak (canıma minnet :D

peki bloglarda neden cinsellik içeren konular hit? yani en üstte? benim bir cevabım var önce senden alalım? (buradan konunun cinsel sorulara doğru gideceği çıkarımını yapabilirsin :D)

blogta en çok okunan yazılarım seksle alakalı :( diğerleri okunmuyor bu olaya canım sıkkın ama yapacak bir şey yok :) okuyucu benim cinsel yaşamımı merak ediyorsa onu yazarım problem değil ama yılda bir seks yaptığım için yazı az olacak diye arada kafama göre bir şeyler yazıyorum :) 

Gidebilir her şeye verecek cevabım var. asla yaptıklarımdan utanmadım. Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak değilim ya :)

bence seks bizim gibi kapalı ülkeler için bir tabu ve hep merak edilen bir şey, cinselliği arkadaş ortamından öğrenen nesil artık internet ile daha detaylı her şeyi görerek okuyarak öğrenmekte ve merak etmekte, senin yaşadıklarını okurken kendini senin yerine koymakta vs. bu sebeple de her zaman ilgi çekici olmakta, cinselliğe aç bir memleketiz. Bir söz vardır "Cinsel açlığın Afrikasıdır Türkiye". Aslında aids, tehlikeye 1 adım daha yakınız adlı hastalık ve şantaj gibi tehlikelere de değindim kendi adıma ama seks kadar önde değiller maalesef :/ ayrıca seks ve cinselliği kim sevmez ki :D

evet haklısın. google'da neler aratıp siteme ulaşanlar var inanamazsın...

aynen tatlım, boxerın mı kıpırdadı senin (o.O) peki porno film izler misin? :D

evet izlerim ama hiç sonu gelmedi bekleyemiyorum tez canlıyım :D

sanırım film seköründe en hızlı izlenen film türü porno olsa gerek :P bir isim ver desek ?
Örneğin; Belami, MEN, Corbin Fisher, Sean cody gibi gibi :D (bende google'dan sordum yoksa bilmiyorum yani -yersen :D)

brazzerstaki o kel adam :D (adını anımsamadım)

bilmiyorum :/ (ki kendisi hetero pornosu gurusuymuş lol) (adıda Johnny Sins)(sıfatı ise)ya o zaten heteroseksüel ama biliyorum yani arkadaşlar arasında çok meşhur. gay porno yıldızı bilmiyorum hiç öyle

peki porno filmlerin en çok oyalandığın kısımları neresi? İlk giriş sahnesi - orta sahne - son sahne (o.O) vereceğin cevaba göre analiz yapıcam ona göre :D (kime neyse)

oral seks kısmında etkilenip kendimi finish yaparım :D oo benim cam seks maceralarım da var hahaha :))

aaa analizimi kendin yaptın hıh, oral olayı daha çok seviliyor demek ki hımm peki cam seks mi abbooowwww şok şok şok (o.O)

çok abaza zamanlarımda yüz açmadan direkt chat sitesine girmişliğim var yani

hiç kayıt edilirim veya görüntülerim internete düşerse diye düşünmedin mi bu ne cesaret, peki görenlerin ilk tepkisi ne oluyor? (son sorudaki hinliği bulana 5 puan :D) 

yüzümü açarak girdiğim zamanlarda oldu ama onlarda soyunmadım hiç, yüz açarak girdiysem eğer o zaman yakışıklısın dur geçme hemen derler.


bak seen (öperler)

kendimi beğenmem ama yeminle orda öyle diyorlar, hep amcalar var diyedir belki

neyse 2. soru güme gitti baygay gibi geçiştirmeyip üstelerdim ama neyyyse :D yeterince ilgi çekici konuya değindik efenim, heteroya gelelim demiştim bitiyor az kaldı :)

aa sor neymiş ikinci sorun

sen yüzümü göstermem dedin ya yüzü göstermeyen başka bi şey gösterir  :P görenlerin tepkisi nedir dediydim  hımm, oha, yuh, eh, bamya, kürdan, elvan? :D diye de eklemiştim (:P) neyse fazlaca ucuzlaşmayayım :P

hehehe ucuzluk değil vallaha kimler kimler giriyor chat sitelerine :D

peki, hetero arkadaşına nasıl açıldın? ve spor salanunda sana "lan şuna bak kanka" falan dedi mi hiç ve en merak ettiği konu ne idi ne sordu neyin üzerinde fazla durdu ya da hiç durmadı?

hetero arkadaşıma yeni açıldım sayılır. açılmamın sebebi biraz değişik oldu :) hemen anlatayım. hocamızla sohbet ederken hoca, arkadaşıma bundan memnun musun diye sordu. o da şaka yapmak için biraz şey hocam dedi. piç, ibne vs vs gibi bir şey ima edecek bir şey söyledi. sonrasında o gece açıldım. evet tahmin ettiğin gibi ibneyim dedim. 3 saat ikna etmekle uğraştım. böyle bir şeyi sana konduramam dedi bilgisiz bu konuda. geçenlerde aktif pasif olayını anlattım. sen nesin o zaman diyor  :D bana her yol paris yavrum dedim. spor salonunda da hoşlandığım çocukla muhabbet kurdu 3'müz takılıyoruz öyle salonda   gösteriyor  bana bak seninki geldi bu da gay mi acaba diye soruyor. ilk zamanlardan bu zamanlara bayağı yol kat etti. beni bilmesine rağmen salonda soyunurken kendini saklamaya falan çalışmıyor yani bana güveniyor. ayrıca salonda bana yavşayan ve konuşmak isteyen çocuğun birine çok kızdı kavga edecekti ama ben istemedim böyle bir şeyi. içinden geldiği gibi davran ben seni yargılamam diyor hep. ama cidden ben anlatırken arkadaşlığımız bitecek sanıyordum çünkü homofobik gibi bir şeydi yani sevmezdi. kötü davranmaz ama arkadaş olmaz yani lgbt bireyleriyle. şu an ise bana bir lez bul onu kurtarcam diyor   kendisi biraz yakışıklıdır da :)))

haha güzel bir açılma olayı olmuş lakin "sana konduramadım" lafını tabii ki bu konu hakkındaki bilgisizliğine veriyoruz senin sayende bir lgbt dostu daha kazanmış olduk demek ki ;)

evet şu an için bayağı aştı kendini o ilk bilgisizlikleri kalmadı prayers for bobby filmini falan izledi. Bu arada arkadaşımın en son ki lafını da söyleyeyim. 10 gay ile yan yana dolaşırım hiç de kimseden çekinmem dedi. benim gey olduğumu kimse düşünmez zaten umrumda da olmaz dedi. takdir ettim!

tebrik ve takdirlerimi iletiyorum bende kendisine, peki blogunu okuyor mu?  ve hiç ilginç bir mail ya da DM aldın mı?

İlginç bir mail almadım daha çok muhabbet etmek için mail atan oldu ve hep cevap verdim. bazen benzer şeyler yaşayanlar anılarını anlattı. fikir almak için de yazanlar oldu. çok hoşuma gidiyor yardım etmek, blogumu çok merak etti verdim ama ilk iki yazıyı falan okumuştu blogun adını unutmuş okur yani isterse ben pek okumasını istemiyorum ama neyse :)

anladım, okumaması daha iyi aslında zira ister istemez insan kendine oto-sansür uyguluyor / uygular ben öyle düşünüyorum şahsen

bana çok kızar her şeyi belden aşağı çektiğim için  :D senin yüzünden abaza oldum diyor :)))

hemen sosyal mesajımızı yapıştıralım, açıldığımız kişilere harala gürele bloglarımızı vermiyoruz arkadaşlar ;) aaa baştan söylesene belden aşağı olayını daha çok bel altı olurdu :P :D

açıldığım kişiler bloğumu bilmiyor bi o arkadaşım biliyor o da pek okumuyor o yüzden rahatım ;)

peki hangisi daha seksi ve neden?

- kot mu - kumaş mı?
- boxer mı slip mi?
- açık mı kapalı mı?
- erekte mi kabarık mı? (o.O)
kaslı mı cılız mı normal mi göbekli mi ?
- kıllı mı kılsız mı?

(töbe biri beni durdursun :D)


sadece kot olacak içi ve üstü çıplak olacak :)

- slip boxer
- çırılçıplak biri bence etkili değil çok. komple giyinik ve kaslıysa beni benden alır :)
- erekte
cılızlardan midem bulanır :/
kılsız severim ama kıl olacaksa da hayvan gibi olmayacak. kılsız derken kolları bacakları falan değil yanlış anlaşılmasın :P

oh bu kısmı da kazasızız belasız atlattık  :Dsana göre arkadaş çevresinden mi bulunmalı sevdiğim seveceğim kişi, ben öyle buluyorum mu yoksa yoo sanaldan da olur hornet vs ya da manjam mı? yani sevgili adaylarını aramak için bu tarz sitelere de başvurdun mu başvuruyor musun ? artı tek gecelik ilişkilere de değiniver bi kuple ;)

hornet kullanıyorum çünkü gay arkadaşım pek yok :( tek gecelik ilişkilerim hep ön sevişme ile bitiyor :/ anal seks sevsem de yapamıyorum önüme gelenle, yılda bir anca anal seks :/

ve korunuyoruz tabii ki ;)

kondomsuz seks yapılmaz diye uyarıda bulunmak saçma geldi, herkesin bilmesi gerek söylememize gerek yok

eşcinsel bir bireyin illa anal seks yaşaması gerektiği gibi bir olasılık çıkarılmasın buradan zira yapmak ya da yapılmak zorunda değil. Aynen tatlım ama yine de hatırlattık işte arada aaa niye bağırıyorsun yine mi kıpırdadı baksır :O (o.O)

tabi ki zorunda değil kendi adıma cevaplıyorum sadece ;) hahahah kucağımda yastık var belli olmaz boxerrrr

ben bu aracılıkla okuyacak olanlara da alttan alttan mesaj veriyorum ;) artı olsun ben yastıktaki milimetrik sapmaları - sarsıntıları bile hissediyorum :D :P

hehehhe sen hissedersin tebi

klasik olacak ama sevgili miss tifanny'de değindi iç güzellik mi dış güzellik mi?

öncelikle tiffany i burdan çok öperim kokulu öperim! ben pek ayırt edemiyorum. dışı güzel olacak ki içine bakmak isteyeyim. ama abartı güzelliğe gerek yok ortalama bir birey ise içini merak ederim. içten kastım kalp :) - içimden anılarla içli sohbet hahaha

güzel cevap bende bu vesile ile öpüyorum kendilerini :*

içli köfte yaptım masada duruyor yer misin?

ah teşekkü ederim yiyeyim bari pek içli içli duruyor, pekii benim hakkımda ne düşünüyorsun?

senin blogunu devamlı takip ediyorum yüzyüze konuşma fırsatımız olsaydı keşke. ama yazılarından anladığım kadarıyla gerçekten yan yana olsak dost olabilirmişiz.  Bir de beni ihmal ettiğini düşündüm :) bu da sitemimdir hhhehehe (dost mu oluruz demiş burada aa ben nasıl kaçırırım derhal engel unfoolow sohbeti sil hıh)

aaaa olur mu tüm yazılarını okuyorum senin, umarım bir gün yüz yüze de görüşürüz ;) şu an aklıma geldi ya ıssız bir adaya düşşen yanına ne alırdın gibi klişe bir soru sormiciim ama yanında kimin olmasını isterdin   yerli - yabancı bir ünlü adı pls? (illa bel altı vuracam :P)

Sıla

töbe (o.O) ben de herkes gibi bir taş ovlan ismi bekliyordum ama Sıla ilginç oldu, pek severim kendisini hükümet gibi kadın ;)

ay illa seks mi yapıcam onu almak isterdim napim çok severim. Sezen Aksu'yu da almak isterim ama o yaşlı o yüzden çabuk ölür ve yalnız kalırım gene :/

yok bir hakkın vardı ve bitti 1 gün dinlersin 2 gün dinlersin 3. gün kumdan erkek yapar öhüm öle yani :D

genelde rüyalarımda erkek sanatçıları gördüğüm için yanıma almama gerek yok rüyalarda buluşuyoruz yani. geçenlerde Murat Boz ile seviştik hehehe

oha rüyaya bak :P iyiymiş

inanmayacaksınız ama çok rüya görürüm öyle ben :D (zavallı çarşaflar)

özel bir hazırlık mı yapıyorsun? yani onu düşünmece, şarkısını dinlemece falan yoksa kendiliğinden geliyor mu? :D

kimlerle seviştim anlatsam inanmazsın :D (anlatma zaten hıh) , hiç hazırlık falan yok ama önceden başka bir zaman diliminde etkilenmişim demek ki

hımm nasıl görüyorsun peki dal - dalak döt - baş meydanda mı :D

penislerini görmedim hiç :/ ama seks yapıyoruz yani genital bölgeler görünmese de :D sabah da duşa giriyorum mecburen :) (genital bölge lol ne kadar üsturupluyuz :P) six feet under'daki siyahi polisle bile seviştim o çok iyiydi üniformalı :D dizideki adı keith idi belki bilirsin ;)

vay fetişin var mı ki?

takım elbise :D klasik giyim hoşuma gidiyor.

aaaa bende tam öyle takım taklavat aman takım elbise kravat geleyim diyordum ama fazla ciddi ve resmi kaçar diye şeettiydim :/ peki izmirlim, bizi sabırla buraya kadar okuyan pek değerli ;) takipçilerime ve okurlarıma son sözün var mı?

öyle gelseydin belki yatak odamdaki pikabı da görürdün :D okuyucuya son sözüm var elbette ama şimdi mi yazayım bitti mi? (eneem ne çenebaz çıktı bu da :D) 

aaa bir de şey "şunu da sorsaydı iyiydi" diyeceğin ve sormamı istediğin bir soru var mı? 

ayy bilemedim :D

sola mı yatık yoksa sağa mı diye sormıcaz herhalde :D

hahah tabi canım :D

tatlım bana katlandığın , saatlerce yer yer saçma yer yer mantıklı :P yer yerde liseli seviyesindeki sorularımı cevapladığın için çok teşekkür ederim, öpüyorum en müsati yerinden :D

rica ederim. ne demek saçmalama ne güzel sohbet ettik. bir dk okuyucuya güzel bir mesaj yazayım.

Bizim şebek röportajımızı okuyan arkadaşları öncelikle öpüyorum. hiç bir zaman içinde bulunmadıkları durumlar hakkında yargılayıcı yorumlar yapmamaları gerekir. söylerken anlatırken kolay ama yaşanırken zor olabiliyor hayatlarımız. ailelerine açılmak isteyen lgbti bireyleri öncelikle ekonomik özgürlüğünü elde etmiş olmalı. sevgili edinmek isteyenler ise biraz anlayışlı sadakatli ve güven verici olmalılar. kimse kimseyi kırmasın herkes mutlu olsun. sizi seveni sevin ve mutlu yine siz olun. Berkay-  Saygı Duyarım adlı şarkıyı da dinleyerek sohbeti bitirdiğim için onu sizler de dinleyin ha bir de Türk Sanat Müziği dinleyin azizlerim. öpücüklerrrr. :*

vaay teşekkür ederim, bende severim TSM'ni. Sana bir gün; 

dün gece mehtaba dalıp hep, seni andım
öyle bir ân geldi ki, mehtap seni sandım

;)

------------------------------------------------

sabırla okuduğunuz için teşekkürler ;) ve sevgili içimden anılar nickli kullanıcı arkadaşımızın (baygay'cim bu taş sana idi :D) yazının sonuna eklenmesini istediği şarkı ile kapatıyoruzsıradaki :D
O Gay Ben de Blog Yazarı

37 yorum:

 1. Ay uzun annem. Maşallah tabi :)

  Ben de öpüyorum Çokça

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aaaa yazıyı okumadan önce "ne kadar uzun acaba" diye bakarsan tabii uzun gelir okumaya başlayınca akıp giderdi o hıh

   Sil
 2. Bir oncekibyazinda belirttigin 4. Sorunun cevabi net degil o anini acik bir sekilde yazmani bekliyordum ama bulamadim :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahaha o "yem" idi ama çok istiyorsan öyle "konulu bir" hikaye yazıvereyim :D

   Sil
  2. Heeee, fena yemlendik 4. soruyla!!! :)

   Sil
 3. Hoş güzel.Sabaha karşı okumak daha güzel.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim efenim, Röportaj da neler sormamı istersiniz? adlı yazım ile soruları belli bir kalıba oturtmayı düşünüyorum ama diğer bloglardan "rol" çalmak gibi olacağından mütevellit açıkcası çekincelerin de var dur bakalım ne olacak :/

   Sil
 4. Ay anacım ne konuşasınız varmış. Bıraksak sabaha kadar muhabbet edecekmişsiniz. Ayrıca önceki yazıda içimden anılara neden içimdeki anılar dediğini de hala açıklamadın. Bize anlatmadığınız neler var acaba?? İçimden anılar o gay'in içinde ne yapıyor :O

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahaha git ve o merak ettiğin yorumun altındakilerini oku :D

   Sil
 5. Bak işte 4. Soruyu merak eden başkaları da varmış :P Tatmin etmedi 4. Sorunun cevabı :( Şaka şaka, çok haz verici bir yazı olmuş :D :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahaha 4. sorunun cevabını oldukça haz verici bir şekilde yazdıracaksınız bana o olacak :P

   Sil
  2. "... Gürültülü spor salonunda yattığı yerden sımsıkı tuttuğu çelik boruya düşen ter damlasının cızırdamasını gerçekten duymuş muydu?" gibi mi sevgili OGBD? :)

   Sil
  3. biraz daha farklı şimbi "boruya düşen cızırtı" olayı tamamen bitirdi yain :D

   Sil
 6. Her zamanki gibi içten samimi bir yazı olmuş :))

  Sıla yanıtına verdiğin tepki çok iyiydi ya :D :D o kısımda koptum "hükümet gibi kadındır" dasdsf :D

  Son söz olarak İçimden Anılar'ın dediği,

  "hiçbir zaman içinde bulunmadıkları durumlar hakkında yargılayıcı yorum yapmamaları gerekir. söylerken anlatırken kolay ama yaşanırken zor olabiliyor hayatlarımız"

  kısmına katılıyorum. Ben de dahil birçoğumuzun yaptığı bir şey bu aslında. O yüzden güzel de bir son söz olmuş. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim :)) valla hiç ummadığım bir anda tokat gibi bir etkisi oldu. :D ders çıkardım kendime :D

   Sil
  2. 1- Sohbet bahane, bunlar hep goygoy :)
   2- "Ekonomik özgürlüğünüzü ele almadan kabak çiçeği gibi açılmayın" ve "Sizi seveni sevin" bunların altına imza atarım... :)
   3- Ve son olarak OGBD, Spoilerların çoğu gözünü alamadığın için yine havada kaldı n'aber :D

   Sil
  3. Teşekkürler @geylesoftcum, röportaj yapıyorum adı altında merak ettiklerimi / ettiklerinizi tanıma eylemlerim devam edecek ahahaha :D

   nakharcım; sohbetin altında yatan gerçekleri geylesoft'a açıklarken sessiz söylemiştim umarım duymamışsınızdır :D artı beni gaza getrmeyin :D gözümü karartmayın :D

   Sil
 7. üşenmeden bu kadar konuşmayı yazıya kim döktü onu bikaç kilo merak ile birlikte takdir ediyorum :) istifade ettiğim içinde teşekkür ediyorummm.... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. blog sahibi dökmüş olsa gerek :D (hep sizler için hep sizin için :P)

   Sil
 8. Okumaya başladım. Sonra da sevgili İçimden Anılar'ın sorduğu gibi kendime sordum: Bitti mi?
  Çok hoş ve samimi bir sohbet olmuş. Ayrıca Ogayciğim senin konuşmanın başında, ilk parantez içini kastediyorum, bir anda işi başka tarafa çekmene hayran kaldım. :)
  Ne olurdu bütün homofobikler İçimden Anılar'ın arkadaşı gibi olsa. Çünkü genelde dediğim dedik, laf anlamaz insanlar oluyorlar. Yanılıyor muyum? Arkadaşının LGBT'ye bakışının değişmesinde İçimden Anılar'ın kendini anlatma çabasının katkısı ne kadar acaba? Çevremizdeki homofobikler için hâlâ bir umut var mı diye merak ettiğimden sordum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. oldukça uzun olduğunu bende sonradan farkettim hatta 2 bölüme mi ayırsam en can alıcı kısmında diye düşündüm ama sonradan vazgeçtim hakkını vererek okuyanlara tekrar teşekkürler Kalbicim senin vasıtan ile ;)

   Sil
  2. Bence uzun değildi. Söyleşinin akıcılığından dolayı öyle demiştim. Yani "Ne çabuk bitti." gibisinden bir tepkiydi.
   Teşekkür de ne demek, biz zevkle okuyoruz. Burada teşekkür edilmesi gereken birisi varsa o da sensin. Herkes adına konuşmuş gibi oldum sanırım. :)
   Yapacağın muhtemel söyleşilerde soracağın soruların değişik bakış açılarıyla çeşitlenmesi ise iyi olabilir. Tabii ki sohbet havasından bir şey kaybetmeden. Öyle olduğu zaman biz yazıda sorular ve cevaplardan fazlasını bulacağız. Her yiğidin yoğurt yiyişi ayrı. Bundan dolayı rol çalma olduğunu düşünmüyorum. Sonuç olarak karar senin, ben sadece düşüncemi belirtmek istedim.

   Sil
 9. İçimden anılar, tam tahmin ettiğim gibi cevaplar gelmiş :D Güzel sohbet :) Yenilerini bekliyoruzz

  YanıtlaSil
 10. Üniversite sınavlarına hazırlandığım bu dönemde özlediğim şeylerden biriydi senin yazıların. Bunu okudum bir rahatladım :D

  YanıtlaSil
 11. Çok güzel bir shbet olmuş , çok mu sıcaktı ne o boxer hareketleri fln :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. klima bozulmuştu ondan yani yoksa kötü bir niyetimiz yoktu :))

   Sil
 12. Yanıtlar
  1. önceki yazılarımda hep 2 kısıma ayırırdım tepki alırdım bunda da ayırmadım diye tepki kalıyorum :O bence uzun muzun insan kaptırınca sonunun nasıl geldiğini anlamaz :P

   Sil
 13. Eğlendim :))
  Ama açık olmak gerekirse bir kısıma daha bölebilirdin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aslında aklımdan geçmedi değil ama bölmedim işte ://

   Sil

Yaz yaz için de kalmasın