Bu site yetişkinlere yönelik bilgiler içermektedir. 18 yaşından küçükler için uygun değildir.

Ne izledim: UnHung Hero (2013)
Önceki yazım ve bir kaç yazımda da paylaştığım üzere penis boyu sorunsalı üzerine kafayı takan arkadaşlarımız son olarak bu belgeseli de izlesinler derim.

Zira bir maç esnasında tirübünlere bakan kameranın kendilerine kilitlenmesi ile başrol kahramanımız sevdiği kız arkadaşına evlenme teklif ediyor. Ve herkesin gözü önünde reddediliyor. Herkesin gözü önünde olan reddedilme olayı youtube sayesinde milyonlarca kez izleniyor ve insanlar "sebebini" araştırmaya ve merak etmeye başlıyorlar. Bunun üzerine başrol kahramanımız alıyor eline kamerayı ve sebebini açıklayıp "bunun bir gerekçe olup olamayacağını" araştırmaya başlıyor. Hatta bu "gerekçeyi" ortadan kaldırmak için tüm yolları denemeye karar veriyor. 

Gerekçesi ise;

Penisinin Küçük Olması :O

Penisini belli bir standarta getirmek uğruna denediği yolları izliyoruz hep beraber.Bir kaç şeye örnek verecek olursak;

Penis Pompası


Bir çoğumuzun aşina olduğu bir alet. Porno filmlerdeki bazı oyuncaklardan birisi lol. Penisinizi içine yerleştiriyorsunuz ve başlıyorsunuz pompalamaya :D içerideki hava basıncına yaptığınız etki ile tepki doğuyor ve penise pompalanan kan miktarı artmaya başlıyor falan fıstık bilemiyorum hiç kullanmadım / kullanmam da. 

Başroldeki elemanımız bunu deniyor ve bizde her gün buna şahit oluyoruz hatta yanında hap bile kullanıyor "penis boyunu uzattığını iddaa eden bir hap". Sonuç;

Sonuç negatif, o an uzuyormuş gibi gelse bile değişen bir şey olmuyor ki belgeseldeki doktorun açıklaması çok manidar;

"Bu tip ürünler yarardan ziyade zarar veriyor penis içindeki duvarları esneterek ilerleyen zamanlarda ereksiyon sorunlarına bile neden olabiliyor"


Penis Uzatıcı Zımpırtı


Efenim sağ tarafta gördüğünüz alet ise adını bilmiyorum penisinize takılıyor ve siz üzerindeki ayar şeyleri ile penisinizi ileriye doğru uzatmaya çalışıyor belli bir noktada da bırakıyorsunuz penis o şekilde kalıyor falan fıstık. Örnekleyecek olursam;

Elinize bir don lastiği alın ve onu gerdirin, gerdirin, gerdirinnnnn veeeee evet koptu :D şaka bir tarafa gerdirdikçe lastik uzayacaktır ama elastikliğini kaybedecektir bilmem anlatabildim mi. Sanırım bunun mantığıda bu lakin penisin duvarlarını içerden yırtarsanız mazallah geriye dönüş olmaz.

Bunlara ek olarak; en küçük penis boyuna sahip ülkeler sıralamasında ilk sırayı hiç kimeye bırakmayan Tayvan ve Koreye bile gidiyor eleman. Hatta Çin'de bir olaya şahit oluyoruz hep beraber adamlar penislerini uzatmak için 5 kğ luk ağırlıkla başlamak üzere ağırlıkları penislerine bağlayıp kaldırıyorlar (o.O) (evde denemeyin kopar :D) iğrenç.

Ameliyat olmanın bile ucundan dönen bu arkdaşı izleyin efenim.


O Gay Ben de Blog Yazarı

9 yorum:

 1. Yine mi Penis uzunluğu bıktım. Yaa :)
  Beni seven böyle sevsin.
  Şimdi penis uzunluğunu dikkat eden var dikkat etmeyen var.Önemli olan bizi bu halimizle sevecek birini bulmak.Herkes de aynı değil gercektende öyle
  Film güzel ama

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. penis ve boyu; gerek ergenlikte gerekse ilerleyen zamanlarda herkesin takıntısı olmuştur o yüzden bu konu hiçbir zaman popülerliğini kaybetmez :)

   Sil
 2. İnsanın, elinde olmayan bir şey ile değerlendirilmesi ne kadar kötü.
  Anlamadığım nokta; adam evlenme teklif edecek duruma gelene kadar kadın ne yapıyordu? Bunu hissetmemiş mi ya da amacı sadece gönül eğlendirmek miymiş? Biz, bize değer veren birisini bulamazken birileri onu elinin tersiyle itiyor. Hayat işte, ne yapalım?
  Bu arada belgeselin sonunda bir geyin de görüşlerinin alınmasına sevindim. Zaten biz bir şey söylemezsek bu konu eksik kalırdı, öyle değil mi? :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kız iş ciddiye binince demekki vazcaydı :D evet ve o gayin istediği de bizleri pek bağlamıyor diye dünüyorum yoksa bağlıyor mu? :))

   Sil
  2. Belgeseldeki geyin söylediklerinin bizi bağlayıp bağlamadığından ziyade gey kimliği ile düşünce ve tespitlerini aktarması hoşuma gitmişti. Tabii ki belgeselin ABD kaynaklı olması buna sebep. Burada olsa bir gey, bir hetero ile sevgililerinden hele ki penislerden bahsedebilir mi? Orası ile burası arasındaki uçurum dikkatimi çekmişti sadece, yoksa elbette herkesin düşüncesi kendine.
   Bu arada blogun böyle sade ve çok güzel olmuş, belirtmeden geçemeyeceğim. :)

   Sil
 3. onu bunu bilmem penis önemli bence, sonucta ruhlar aleminde de yaşamıyoruz sonuçta :D

  YanıtlaSil
 4. Blogunu saatlerce gezebilirim daha. Gerçekten keyif alarak okudum yazılarını. Hep yaz..:)

  YanıtlaSil

Yaz yaz için de kalmasın